ESKULAP BABYESKULAP SPA

Interniści/Lekarze specjaliści GODZINY PRZYJĘĆ*


PORADNIA DLA DOROSŁYCH
PonWt Śr CzwPt
lek. med.
Dorota Katarelos
8.00-14.3012.00-19.00

8.00-15.3012.30-20.00

8.00-13.40
lek. med.
Elżbieta Jurek-Wardega
8.00-15.00 8.00-13.3013.00-18.00
19.00-20.00
8.00-15.00

12.00-19.00
lek. med.
Włodzimierz Lis
8.00-15.30

12.00-20.008.00-15.00

9.30-14.20
8.00-14.30
lek. med.
Wiesława Szlubowska
8.00-13.008.00-12.30
8.00- 12.008.00-12.30

lek. med.
Dorota Ogłoza
13.00-19.308.00-17.3011.00-18.00

8.00-15.00

8.00-14.00
lek. med.
Anna Chudzik
12.00-19.008.00-14.008.00-15.00
8.00-15.0012.00-19.00

lek. med.
Barbara Lis


8.00-12.00

8.00-12.00
lek. med.
Aneta Oleksy
08.00-11.50

10.10-15.308.00-12.00
11.10-14.3012.00-14.00
lek. med
Anna Nieradka
15.00-17.00
8.00-10.00

15.00-17.00





PEDIATRIA Pon Wt Śr Czw Pt
lek. med.
Wiesława Ciach

8.00-15.00
15.00-18.00*
14.00-18.00 8.00-12.00


lek. med.
Iwona Jóźwiak-Klatka
8.00-14.00

12.30-19.00




lek. med.
Urszula Nawrocka
14.00-18.00


8.00-12.00

9.00-18.00

lek. med.
Katarzyna Nogala-Kowalska
8.00-10.30*
10.30-14.00
8.00-10.30*
10.30-14.00
12.00-19.00
8.00-16.30
8.00-11.00*
11.00-14.00
lek. med.
Krzysztof Pietrych
8.00-17.0014.00-18.008.00-12.00
12.00-15.00
12.00-18.00

8.00-15.00

* wizyty dzieci zdrowych

W przypadkach szczególnie uzasadnionych wskazaniami medycznymi (po telefonicznym lub osobistym uzgodnieniu z lekarzem) Przychodnia świadczy usługi w ramach wizyt domowych.
Informacja na temat dni i godzin wizyt domowych poszczególnych lekarzy udzielają pracownicy rejestracji na miejscu lub pod numerem tel. 43 8220045. Wizyty domowe umawiane są od poniedziałku do piątku od godziny 8.00.


SPECJALIZACJANAZWISKOPRZYJMUJEGODZINY PRZYJĘĆ
ALERGOLOG
dr n. med.
Emil Florkiewicz


poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
8:00 - 20:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 20:00
8:00 - 12:00
lek. med.
Jolanta Pilarczyk
poniedziałek16:00 - 20:00
AUDIOMETRIA
Audioprotetyk
Alicja Łempicka
wtorek
piątek
15:30 - 18:30
15:30 - 18:50
Audioprotetyk
Jolanta Stasiak
poniedziałek16:00 - 18:00
CHIRURG NACZYNIOWYdr n. med.
Mariusz Masłowski
czwartek
16:00 - 18:00
CHIRURG URAZOWO-ORTOPEDYCZNYlek. med.
Piotr Kowalski
poniedziałek
środa
piątek
15:00 - 18:00
8:30 - 16:00
11:00 - 13:00
lek. med.
Anna Nowacka-
Forczmańska
wtorek
czwartek
piątek
15:00 - 19:00
15:00 - 19:00
16:00 - 17:00
lek. med.
Artur Miłek
wtorek
środa
czwartek
15:00 - 20:00
8:00 - 11:40
15:00 - 20:00
dr n. med.
Rafał Plebański
piątek
8:30 - 12:00
lek. med.
Witold Szabłowski
środa15:00 - 16:40
lek. med.
Joanna Lasota
czwartek
8:00 - 14:00
lek. med.
Michał Groblewski
poniedziałek
9:00 - 19:00
CHIRURG OGÓLNYdr n. med.
Witold Olejniczak
poniedziałek15:30 - 19:00
lek. med.
Ireneusz Dawidowski
wtorek
czwartek
piątek
15:40 - 19:00
8:15 - 12:00
15:40 - 19:00
lek. med.
Marek Przybyszewski
wtorek
8:00 - 15:00
lek. med.
Paweł Pyziak
piątek
8:00 - 15:00
lek. med.
Andrzej Krawczyk
środa
15:45 - 19:00
lek. med.
Marek Żak
poniedziałek
środa
16:00 - 20:00
9:00 - 13:30
lek. med.
Dariusz Starnicki
wtorek16:00 - 20:00
dr n. med. Chwałkiewicz Michałinformacje o terminie przyjęć w rejestracji
CHIRURG (LASEROWE USUWANIE ZMIAN)lek. med.
Józef Konecki
informacje o terminie przyjęć w rejestracji
DERMATOLOGlek. med.
Jacek Schramm
czwartek10:00 - 18:00
lek. med.
Janusz Iwo
poniedziałek
8:00 - 19:00
DIABETOLOG
lek. med.
Piotr Blek
poniedziałek
8:30 - 12:30
lek. med.
Aneta Oleksy
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
12:00 - 14:45
8:00 - 10:00
12:30 - 17:30
8:00 - 11:00
8:00 - 12:00
DIETETYK
mgr
Wioleta Kulawiak
temin wizyty ustalany jest
telefonicznie pod numerem
+48 511 510 288

ENDOKRYNOLOG
prof. dr hab. n. med.
Jan Komorowski
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji

prof. dr hab. n. med.
Katarzyna Wińczyk
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji

GASTROENTEROLOG, NEFROLOG
dr n. med.
Mirosław Kroczak
wtorek
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
GASTROENTEROLOG
lek.med.
Marta Dobras
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
15:00 - 19:00
15:00 - 18:00
15:00 - 18:40
8:00 - 14:00
15:00 - 19:00
lek. med. Katarzyna Winter
wtorek
sobota
15:00 - 20:00
9:00 - 13:00
GINEKOLOG - POŁOŻNIK prof. dr hab. n. med.
Urszula Kowalska-Koprek
poniedziałek16:00 - 19:20
dr n. med.
Marcin Kozanecki
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 18:00
8:00 - 15:00
8:00 - 18:00
dr n. med.
Marek Neuberg
środa18:00 - 22:00
lek. med.
Ewa Frymus
wtorek
czwartek
15:20 - 18:00
15:20 - 18:00

KARDIOLOG
lek. med.
Krzysztof Oleksy
wtorek16:00 - 19:40
lek. med.
Grażyna Bednarczyk
środa
15:00 - 17:00
MEDYCYNA PRACYlek. med.
Barbara Lis
środa
8:00 - 12:00
lek. med.
Anna Nieradka
poniedziałek
wtorek
czwartek
15:00 - 17:00
8:00 - 10:00
15:00 - 17:00
lek. med.
Roman Szyszko
poniedziałek
wtorek
czwartek
8:00 - 14:30
15:00 - 18:00
8:00 - 13:00
NEUROLOG
lek. med.
Bogdan Dudaczyk
środa
15:00 - 20:00
lek. med.
Agnieszka Łuczak-Piątek
wtorek
10:00 - 16:00
NEUROCHIRURG
prof. dr hab. n. med.
Marek Zawirski
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji

dr n. med.
Mariusz Heleniak
piętek
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
OKULISTAlek. med
Janina Wojtasik
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
13:30 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
14:00 - 20:00
9:00 - 13:00
lek. med. Katarzyna Ornafel-Sagan
poniedziałek
14:45 - 19:00
OTOLARYNGOLOGdr n. med.
Andrzej Gąsior
poniedziałek
wtorek
środa
10:00 - 18:00
12:00 - 15:00
12:00 - 12:00
lek. med.
Grażyna Włodarczyk-Szturma
wtorek
środa
czwartek
piątek
8:00 - 17:50
8:00 - 19:00
8:00 - 18:00
8:00 - 14:00
PEDIATRA-KARDIOLOG DZIECIĘCY prof. dr hab. n. med.
Jerzy Stańczyk
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji

PEDIATRA -ZABURZENIA ODPORNOŚCIOWE prof. dr hab. n. med.
Krzysztof Zeman
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji

PULMONOLOGdr n. med.
Ewa Zalc-Budziszewska
poniedziałek15:30 - 19:00
lek.med.
Dariusz Kumosiński
czwartek
piątek
15:30 - 18:50
9:00 - 12:00
REUMATOLOG lek. med.
Anna Połubińska
poniedziałek 15:00 - 16:00
LEKARZ REHABILITACJI MEDYCZNEJ
lek. med.
Aldona Rykała- Kowalska
poniedziałek
środa
16:00 - 18:10
15:50 - 18:10
lek.med.
Iwona Jóźwiak-Klatka
środa 8:00 - 13:00
lek. med.
Beata Miłosz
poniedziałek
15:30 - 18:00
lek. med.
Andrzej Szotarski
poniedziałek
15:00 - 18:40
lek. med.
Karolina Sikorska
poniedziałek
środa
10:00 - 16:00
12:00 - 18:00
TORAKOCHIRURGdr n. med.
Mariusz Łochowski
wtorekinformacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
UROLOG
lek.med.
Maciej Krata
czwartek 15:00 - 20:00
dr n. med.
Jerzy Niemirowicz
wtorek
środa
czwartek
9:00 - 14:00
9:00 - 16:00
9:00 - 14:00
dr n. med. Jerzy Żurekśroda
15:00 - 17:00
ALERGICZNE TESTY SKÓRNE, SPIROMETRIA
lek. med.
Jolanta Pilarczyk
poniedziałek16:00 - 20:00
dr n. med.
Emil Florkiewicz
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
8:00 - 20:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 20:00
8:00 - 12:00
EKG WYSIŁKOWE lek. med.
Marcin Zając
wtorekinformacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
GASTROFIBEROSKOPIA REKTOSKOPIA, KOLONOSKOPIA
dr n. med.
Mirosław Kroczak
wtorek informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
lek med.
Marek Frymus
czwartek
lek. med.
Marta Dobras
sobota
BACC-biopsje cienkoigłowe + USG lek. med.
Jarosław Szwalski
poniedziałek informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
ECHO - sercaprof. dr hab. n. med.
Jarosław Kasprzak
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji

lek.med.
Grażyna Bednarczyk
środainformacja
o terminie przyjęć
w rejestracji
USGlek. med.
Jan Skorupka
poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek
14:00 - 19:00
13:30 - 18:00
13:30 - 15:00
13:30 - 16:00
lek. med.
Mateusz Zieliński
poniedziałek
16:00 - 19:00
USG stawów biodrowych u dziecilek. med.
Piotr Kowalski
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji

USG Doppler
lek. med.
Magdalena Antoszewska
czwartek 16:00 - 18:30
lek. med.
Marek Przybyszewski
piątek9:00 - 13:00
lek. med. Paulina Pluta
piątek
16:00 - 17:30
USG ginekologiczno-położniczedr n. med.
Sławomir Graczyk
informacja
o terminie przyjęć
w rejestracji

DENSYTOMETRIA
informacja
o terminie badan
w rejestracji

NEUROPSYCHOLOG
Tomasz Misiak
wtorek
14:00 - 20:00
OPTOMETRYSTYKA
(dobór okularów i soczewek)
Katarzyna Gajewska
sobota
10:00 - 13:00
NEUROLOG DZIECIĘCY
lek. med. Aneta Blekinformacja
o terminie badan
w rejestracji

PORADNIA LECZENIA BÓLU
lek. Beata Ulatowskapiątek (od 12.10.2018)
15:00 - 18:00


*Z przyczyn niezależnych od przychodni godziny przyjęć mogą ulec zmianie.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy rejestracji.

 

NZOZ PRZYCHODNIA LEKARSKA ESKULAP Sp. z o. o., 98-200 SIERADZ, ul. KS. J. POPIEŁUSZKI 2

created by niceday